lacko posta instagram superstar

Diváci si v šou SuperStar svojského Lacka hneď zamilovali. Dokonca mu vo verejnej zbierke prispeli aj peknou sumičkou na živobytie. Po skončení šou však začali problémy a chránenec publika je opäť pod paľbou kritiky. Zverejnil totiž fotku, ktorá na sociálne siete zďaleka nepatrí!

 

Lacka Angyala zo SuperStar pozná snáď už celé Slovensko. Na prvý pohľad nevinne pôsobiaci chalan však sklamal mnohých svojich fanúšikov. Po účinkovaní v speváckej šou zhrabol mastnú sumičku, na ktorú sa mu vyzbierali diváci, no na dobročinných koncertoch pre iných, sa už zúčastňovať odmietol. Nepekná povesť ho však prenasleduje naďalej.

 

Tentokrát Lacko čelí vlne nenávistných komentárov, kvôli fotografii ktorú zverejnil na sociálnej sieti. Podľa jeho fanúšikov si nelichotivú fotku mal nechať pre seba a nie ju ukazovať svetu. Na zábere je na mol opitý otec súťažiaceho, ktorý leží bezvládne na zemi. „Ty chceš len slávu, aby ťa všetci ľutovali. Toto sa proste na sociálne siete nedáva,” píše pobúrený komentár pod fotografiou. Lacko nešťastný záber následne stiahol z Instagramu.

Fotografia opitého otca Lacka Angyala na Instagrame

Lacko Angyal

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.