Má dvadsaťšesť rokov, je Slovák a práca v “kancli” mu nikdy nevoňala. Reč je o ostrieľanom blogerovi a hlavne cestovateľovi Milanovi Bardúnovi. Mnohí mu “job snov” závidia a ako sám tvrdí, jeho práca vraj našincov trhá z kancelárskych stoličiek!

 

„Klíma v kancli nebola pre mňa,” tvrdí bloger Milan Bardún, ktorý sa živí cestovaním po tých najrozmanitejších krajinách. Stránku venovanú destinačnému marketingu a teda reklame založil v roku 2013 a nazval ju príznačne “Bez Mapy”. Blogu sa aktuálne Milan venuje takpovediac na plný úväzok a patrí k jedným z najčítanejších blogov u nás.

Niet divu, že Milanova “celoročná dovolenka” trhá mnohých Slovákov z kancelárskych stoličiek. Chalan “bez mapy” navštívil už 53 krajín a pri tomto počte jeho cestovateľská vášeň zaručene nekončí. So zážitkami sa so svojimi fanúšikmi, no i hejtermi delí skrz sociálne siete. Len na Instagrame ho sleduje už vyše 11 tisíc zvedavcov. Tomuto sa vraví práca snov!

Milan Bez Mapymilan bez mapymilan bez mapymilan bez mapymilan bez mapymilan bez mapymilan bez mapymilan bez mapymilan bez mapymilan bez mapy

Zdroj: bezmapy.com Foto: Instagram