Známy slovenský humorista, textár, herec, režisér, moderátor a spevák, ktorého pozná celé Slovensko i Česko, Milan Lasica oslávil svoje 81. narodeniny. Pozitívne naladený umelec ani len netušil, aký dar dostane. Veľkolepá oslava to veru nebola, veď pandémia nám zábavu i divadlá zatvorila.

Vyčíňanie pandémie koronavírusu, s ktorou bojujeme už takmer rok, spustilo očkovanie ako nádej na lepšie časy a úplné porazenie ochorenia. Aktuálne je na Slovensku spustená 3. fáza očkovania, čiže na vakcináciu sa môžu prostredníctvom formuláru prihlasovať ľudia nad 75 rokov.

Tento krok neváhal urobiť ani humorista Milan Lasica, ktorý očkovaniu dôveruje. „Keď som bol malý, tak zúrili také choroby ako detská obrna, záškrt a podobne a zásluhou očkovania zmizli. Takže ja očkovaniu dôverujem,“ povedal pre Nový čas. A práve deň, kedy dostal očkovaciu látku bol dňom jeho narodenín, čo ho veľmi potešilo. „Bolo to veľmi príjemné. Išiel by som znovu,“ dodal Lasica po očkovaní ako inak s humorom.

Milan Lasica verí, že sa život vráti do starých koľají a on sa opäť vráti do prostredia, ktoré mu je najbližšie, do divadla plného ľudí.

https://www.facebook.com/UNBratislava/posts/2934234663473609?cft[0]=AZWcpxjlG_oyyMUEKQtVQfMn8riAV04vtA6htGI7CL291AlddU0n0J_BiNK4DNMNFfnBF64-zcB6fgZS9CCumpok7mTj1JK4vcCcj7jTYwI8atCMffI0m3T0frBgSz7lECArXGR6MHN29bshGahSlKJw&tn=%2CO%2CP-R

Zdroj: cas.sk, Facebook/UNBratislava | Foto: Instagram/tags/milanlasica