Už len pár hodín delí fanúšikov reality show Farma, aby zistili, kto sa stane jubilejným desiatym výhercom rozprávkového pokladu a prilepší si tak o 75 tisíc eur. V hre zostali už iba traja bojovníci, Dominik, Peter a Milan. A práve tretí menovaný to nevydržal a poriadne vypenil. 

 

Počas celej súťaže bol práve Milan považovaný za veľkého srdciara a človeka, ktorý na Farme zanechal najviac. S nikým nemal nejaký vážnejší konflikt a každému chcel len a len pomôcť.

Aj keď si najbližší bol s Dominikom, s ktorým sa paradoxne dnes pobije o výhru, obľúbil si aj Iibiho Maigu. Ten ho však nepekne sklamal a to vyjadril pod videom, kde nepekne komentuje blondínku Karin. 

Čo sa vlastne stalo?

Ibi permanentne štval skoro všetkých na statku, jediný Milan si ho ako tak vedel zastať. Avšak, ani to nepomohlo a sám Miňo sa presvedčil o tom, že ich priateľstvu je nadobro koniec.

Svoj názor zverejnil len pár hodín pred veľkým finále. „Ibinko, strašné sklamanie, môj pohár trpezlivosti pretiekol, ty si diabol v ľudskej podobe,“ znejú ostré slová na adresu najznámejšieho baču. Tie zverejnila už vypadnutá Karin Dvořáková.

„Velikánsky pozor na neho, za tým detským úsmevom sa skrýva velikánske zlo. Mrzí ma len jedno, že som ťa na Farme neodhalil. Bral som ťa ako kamaráta.. ani som len netušil, čo si zač, si strašne zákerný.” Celý Milanov komentár si môžete prečítať nižšie.

Foto/Zdroj: Instagram/ karinnett, slovakwoman.sk

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)