Posledným účastníkom tohtoročným Extrémnych premien bol Milan. S váhou 166 kg sa mu bojovalo ťažko, no napokon zahviezdil s dvojciferným číslom. Po namáhavom roku sa mu podarilo schudnúť neuveriteľných 68 kilogramov.

Milanov rok s Extrémnymi premenami bol viac len o chudnutí. Za tvrdých 365 dní dokázal poraziť boj s alkoholom, urovnať problémy s priateľkou a konečne sa dokázal postaviť na ľad a zahrať si hokej s vlastným ocom.

Nadbytočné kilá išli dole veľmi pomaly, miestami bol Maroš zúfalý, nehovoriac o tom, pri akých klamstvách ho prichytil. Napokon prekonal sám seba a ukázal okoliu, že šancu na nový život si ozaj zaslúžil.

Od šou ubehol už nejaký ten čas a Milanova váha sa opäť vyšplhala na trojciferné číslo. „Moja aktuálna váha je 120 kg,“ priznal. „Na operáciu som nechcel ísť, takže môžem pokračovať v premene bez slovíčka extrémna,“ skonštatoval s tým, že aj napriek zvýšenej váhe je so sebou spokojný. Denne sa snaží prejsť 20 tisíc krokov a vyjsť 20 poschodí, čo je pre neho úspech.

S partnerkou sa spolu presťahovali do susedných Čiech, kde sa obaja zamestnali. „Kvôli práci sme sa so Zuzkou presťahovali do Prahy. Pracujem zase v štátnej firme, v českej Správe železníc. Bývame zatiaľ v podnájme. Chýbajú mi tu však kopce a turistika. Vďaka Extrémnym premenám sa môj život výrazne zlepšil. Žiadny extrém, robím len to, čo moje telo potrebuje. Hokejovou terminológiou by som to povedal takto, som v druhej tretine premeny,“ povedal.

Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk