Nový rok nám klope na dvere, tak sa poďme spolu pozrieť, čo nám so sebou prinesie v milostnej sfére. Kto si nevrzne a kto si bude pôžitkársky užívať, vám prezradia hviezdy.

Horoskop 2017:

Kozoroh

Kozorožci si v budúcom roku takmer nevrznú. Dariť sa im bude skôr v nadväzovaní priateľstiev, ako v posteľových hrách. V druhej polovici roka očakávajte vážnejšiu známosť.

Vodnár

Čaká vás náročnejšie obdobie v oblasti lásky. Žite pre prítomnosť, inak svoj vytúžený objekt budete hľadať pridlho. Potom vám pomôže už iba nafukovacia Anička alebo gumený kamarát.

Ryby

Môžete sa tešiť na búrlivý rok plný vášne a nespútaného s*xu. Nechajte sa strhnúť vlnou energie a užívajte si, čo vám je dopriate.

Baran

Barani sa v novom roku poriadne skrotia a uprednostnia lásku pred nezáväznými milostnými stretnutiami. Žeby ste konečne dozreli na vážny vzťah?

Býk

Býci sa poriadne odtrhnú z reťaze a budú chcieť vyprášiť všetko, čo im dá voľnú ruku. Pozor, vo vzduchu visí nevera. Nepokazte si zbytočne stabilný vzťah.

Blíženci

Pre blížencov bude rok 2017 jedným veľkým dobrodružstvom. Partnerov budú striedať ako na bežiacom páse a užívať si každý moment slastného odpojenia. Pozor na pohlavné choroby.

Rak

Raci zatúžia po rodine a plodení detí. S tým súvisí i pravidelná milostná aktivita. S partnerom si užijete rok plný lásky a vzrušenia.

Lev

Začiatkom roka rozhodíte siete a svojej vyvolenej osobe ukážete, aká šelma sa vo vás skrýva. Zadaní môžu veľmi rýchlo skĺznuť k nevere.

Panna

Panny zažijú láskyplný rok. Čaká ich milostné dobrodružstvo i vytúžená svadba.

Váhy

V milostnej oblasti to s vami nebude žiadna sláva. Budete akýsi nervózny v pracovnej oblasti a to sa prenesie i do vašich vzťahov. Skúste zmierniť tempo, inak si moc nevrznete.

Škorpión

Počas roka budete musieť skĺbiť mnoho aktivít a neustále sa budete za niečim honiť. Pozor, aby honenie nebolo jedinou slasťou, ktorá vám zostane. V druhej polovici sa črtá vášnivý vzťah, takže šance na zásun sa zvyšujú.

Strelec

Strelcov nečaká žiadna divočina, ale užijú si maximálnu romantiku. Je len na vás, ako si súzvuk dvoch tiel okoreníte. Ak sa na príchod potomka ešte necítite, dávajte si pozor, nad vašimi hlavami lieta bocian.

Zdroj/Foto: Pixabay.com