Po včerajšom napätom dni sa koalícia na ničom nedohodla. Teda, minimálne strany SaS a Za ľudí vedia, že v aktuálnom zložení vlády nie sú schopní dovládnuť celé 4 roky. Ako nakoniec koaličná kríza skončí? 

A uvedomuje si vôbec niekto, že tu každý deň zomiera viac ako 100 ľudí? Naozaj je teraz čas na tieto šarvátky? Slováci sa už nemôžu pozerať na prebiehajúce spory medzi koaličnými stranami. Sulík s Remišovou včera navštvíli pani prezidentku, tá ich nápad len uvítala. 

Stále ale nikto nevie, či bude Igor Matovič ochotný odstúpiť a nastaviť rekonštrukciu vlády. ,,Slovensko má na to, aby malo dobrú vládu a to od nás chcú voliči. Aj mňa znechucujú neustále hádky vo vláde, odkazovanie cez médiá,  zbytočné rozdeľovanie spoločnosti. Žiadna vláda nie je ideálna, ale tí, čo čakajú na svoju chvíľu v súčasnej opozícii, by boli pre Slovensko katastrofou,” myslí si Remišová.

Matovič zverejnil krátke video a pred polnocou prostredníctvom facebookového statusu vyhlásil, že nás čaká deň dobrých prekvapení. Celú situáciu pozorne sledujeme a správu aktualizujeme.

VIDEO:

Zdroj/Video: YouTube