Od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej ubehol už viac ako mesiac. V pondelok 26. marca sa k priebehu vyšetrovania konečne vyjadril prokurátor, ktorý potvrdil, že dôkazy naznačujú, že šlo o vraždu na objednávku. Deň po jeho vyjadrení začali policajti prehľadávať okolie Veľkej Mače!

 

Práve vo Veľkej Mači v dome Jána a Martiny došlo k vražde. Keďže je obec monitorovaná kamerovým systémom, predpokladá sa, že vrah sa dostal k domu zo zadu, takže poľnou cestou pri lese a vyhol sa tak obecným kamerám. Napriek tomu, že sa s touto verziou už pracovalo hneď po nájdení tiel zavraždených, les za Veľkou Mačou prehľadávajú opätovne dnes.

V lese sa nachádza niekoľko desiatok policajtov, ktorí pravdepodobne hľadajú vražednú zbraň. Za obcou stoja dva policajné autobusy a z lesa je počuť brechot psov. Chodníky a cestičky v lese sú označené šípkami oranžovej farby. Policajti pravdepodobne označili, kadiaľ sa páchateľ alebo páchatelia mohli pohybovať. Na mieste by mali byť policajti z Národnej kriminálnej agentúry, okresného riaditeľstva v Galante a krajského riaditeľstva v Trnave.

Zdroj/Foto: tvnoviny.sk, cas.sk, facebook, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.