Branislav Gröhling z hnutia OĽaNO je novým ministrom školstva a už od prvej chvíle sa snaží pracovať vo svojom rezorte s čo najväčšou zodpovednosťou. Čaká ho neľahká uloha, tisíce školákov zostali doma, odložili sa maturity aj štátnice, nikto netuší, ako tento školský rok dopadne. 

Branislav Gröhling je slovenský liberálny politik a podnikateľ v oblasti vizáže a kaderníctva. Po voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky 2020 sa stal ministrom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky vo vláde Igora Matoviča.

V roku 2014 napísal na svoj blog článok s nadpisom: „Neznášam teplých“. Pri čítaní prvých riadkov nám prešiel mráz po chrbte, nevedeli sme, čo si o tom máme myslieť. „Naozaj. Neznášam ich. Žijú medzi nami, sú úplne všade. Doteraz som si to tak neuvedomoval, ale od určitého času som si na to začal dávať väčší pozor,“ začína v úvode terajší minister školstva, bývalý kaderník a vizážista.

„Ak by niekto nepochopil, tak tento blog až do tohto momentu, bol iróniou,“ zakončuje a upokojuje tak masy ľudí, ktorí by ho snáď chceli za jeho názory súdiť.

Celý príspevok terajšieho ministra zdravotníctva Branislava Gröhlinga si môžete prečítať >>>TU<<<

Foto: Instagram/ branislavgrohling | Zdroj: grohling.blog.sme.sk/