farma twiins michaela

Súťažiaca Michaela Štefániková (33) na televíznej Farme začína pekne vystrkovať rožky. Pokiaľ stihla už na statku pripraviť o panictvo jedného zo súťažiacich, neštíti sa ani navážať do postáv iných farmárok. Zlízli si to od nej Twiinsky (32) a ich vraj veľké zadky, no sama na Farme predviedla TOTO!

 

Usmievavé celebritky, Twiinsky, ležali v žalúdku mnohým súťažiacim na Farme a teda hlavne tým z radov „chudobných“. Spevácke duo neznieslo váhovo nevyrovnaný duel s Karin a Táňou a brány natáčania opustilo. Baby si až doma vypočuli, aké narážky na nich mali ostatní spolusúťažiaci, napríklad aj pichľavé poznámky farmárky Michaely na ich pozadia.

Podľa mňa majú veľké rite,” utrúsila farmárka Michaela Štefániková na adresu Twiinsiek a ich telesných rozmerov. To ale mamička z Ražňan prestrelila, nakoľko ani ona sama sa nemôže pýšiť ukážkovou postavou. Na farme predviedla svoje faldíky v plnej paráde a tak sa diváci môžu nazdávať, že z brunety hovorí práve závisť. Miškinu postavu si môžete pozrieť –TU–.

Twiinsky pri odchode s Farmy

twiins farma

farma twiins

Farmárka Michaela Štefániková

farma miska

michaela stefanikova

Zdroj: pluska.sk Foto: Facebook, Instagram