Miroslava Fabušová, známa aj ako Kollárova kamarátka z limuzíny, naposledy šoférovala pod vplyvom alkoholu, pričom jej polícia namerala 1,33 promile. Skončila v cele predbežného zadržania a súd rozhodol, aký dostane trest. To, ako sa obliekla, vás dostane!

Pred súdom v Bratislave ju nafotil fotograf Nového času oblečenú vo výraznej značkovej mikine a roztrhaných rifliach. Mohli si na nej ešte všimnúť aj modrinu pod okom z večera, kedy ju napadol neznámy muž. Jej proces bol veľmi rýchly a novinárom prezradila podrobnosti. Za jazdu pod vplyvom alkoholu dostala podmienku a odobrali jej vodičský preukaz.

Kráska vysvetlila, že si nebola vedomá toho, že šoféruje pod vplyvom. Tvrdí, že jej namerali len zostatkový alkohol. “Bol to zostatkový alkohol. Nebola som si toho vedomá. Išla som na covid test,” povedala novinárom.

“OS Bratislava III dňa 23. 02. 2021 rozhodol tak, že odsúdil obvinenú Miroslavu Fabušovú k trestu odňatia slobody vo výmere 6 mesiacov s podmienečným odkladom na skúšobnú dobu 18 mesiacov. Zároveň uložil trest zákazu činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlo na dobu 18 mesiacov. Rozhodnutie je právoplatné,” uviedol hovorca súdu v Bratislave Pavol Adamčiak.

Fotky zo súdu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: cas.skFoto: Instagram/mirkafabus