Známa misska a modelka Miroslava Fabušová sa po októbrovej havárii s Borisom Kollárom, stala obeťou brutálnej bitky. Vo štvrtok večer ju neznámy muž napadol a zbil niekoľko metrov od bytu v Dunajskej Lužnej, kde býva.

“Približne o siedmej večer som išla vyniesť smeti a tam už niekto čakal,” uviedla. Celú túto hroznú príhodu opísala Novému času. “Bol to určite muž a bol veľký. Chytil ma za vlasy, dostala som pár úderov do tváre a aj kopanec. Nič nehovoril, chcel mi iba ublížiť. Nechal ma tam zbabelo a odišiel. Ja som sa pozbierala a snažila sa rýchlo odísť domov,” informovala.

“Necítim sa dobre, bolí ma celé telo, takže musím naozaj vyhľadať odborníkov. Myslela som si, že to zvládnem sama, ale už mám obavy. Som unavená, dobitá…” povedala Fabušová, ktorá si pri tejto udalosti nezavolala záchranku. Myslela si, že keď už zažila štrnásť zlomenín pri autonehode, nič iné jej nemôže viac ublížiť, ale neskôr to oľutovala.

Na otázku, či podá na muža trestné oznámenie uviedla, že nevie, na koho ho má podať, keďže sa nič o ňom nezistí. “Som rada, že som tu a živá. Ale nerozumiem, čo sa už v poslednej dobe okolo mňa deje. Rada by som sa odtiaľto odsťahovala. Ľudia vedia, kde bývam. Ja som nikomu nič zlé neurobila,” povedala. Avšak jej fanúšikovia ju milo povzbudzujú, ale samozrejme, že sa nájde aj veľa neprajníkov. Fabušová sa zverila, že je vďačná za milé správy, pretože jej veľmi pomáhajú.

Fotku dobitej tváre si môžete pozrieť >>>TU<<<

 

Zdroj: cas.skFoto: Instagram/mirkafabus