Obľúbeného herca z Oteckov Olivera Oswalda postihli závažne zdravotné problémy, ktoré sa s nim ťahajú už istý čas. Pravdou je, že svoj zdravotný stav doteraz veľmi neriešil, priam kvôli práci zanedbával, čo sa mu teraz vypomstilo.

Seriálový Luky sa napokon rozhodol dať sa do poriadku a podstúpil všetky potrebné vyšetrenia. Finálny verdikt ho však nepotešil. Lekári mu diagnostikovali viacero zavažných ochorení hneď naraz, jedným z nich je ochorenie pankreasu, ktorý hercovi funguje len na 30 %. Podľa zdravotníkov je Oliverovo podlomené zdravie podobné tomu ako vídame u 40-ročných ľudí.

„Vyšli mi také výsledky, že mám problém s histamínovou intoleranciou, čiastočnú astmu, žalúdočný reflux a ešte k tomu len na 30 % funkčný pankreas, čo sú zdravotné problémy hodné 40-ročného človeka,“ skonštatoval. „Dávam si pozor na svoje zdravie a chcem sa čo najskôr vyzdravieť. Viem, že potrebujem upraviť stravu. Málo som spával, veľa som psychicky pracoval a stravoval som sa tak, ako som sa stravoval,“ dodal herec, ktorý sa z vlastných chýb poučil dostatočne.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/oswaldphotoss, oteckovia.markiza