Reklama spoločnosti Absolut rozprúdila na Slovensku poriadne debaty a ľudí rozdelila na dva tábory. Tých, ktorí túto reklamu podporili, pretože nevidia problém v tom, aby krajina bola multikultúrna, no na druhej strane sa našli tí, čo reklamou hlboko opovrhovali a ich komentáre zaváňali rasovou neznášanlivosťou a xenofóbiou!

 

Nezáleží na tom, do ktorej skupiny patríte, každý si predsa môže vyjadriť svoj vlastný názor. Rovnako tak urobila aj mladá Slovenka Lívia, ktorá posledné hodiny vyvolala búrlivú diskusiu na internete a sociálnych sieťach. Jej názory sa totiž v niekoľkých smeroch zhodujú práve s ľuďmi nachádzajúcimi sa v druhej skupine.

Zamýšľa sa nad tým, či je multikulturalizmus v skutočnosti pre našu spoločnosť prínosom alebo či má firma Absolut vo svojej reklamnej kampani pravdu alebo ide len o účelovú provokáciu. Na všetko prihliada z pohľadu mladého človeka žijúceho v tejto krajine, ktorý sa musí stretávať s rôznymi prekážkami.

Pozrite si video a vytvorte si naň svoj vlastný názor. Podeľte sa s ním pokojne aj v komentároch, aby aj ostatní ľudia vedeli, čo si myslíte.

Mladá Slovenka o multikulturalizme

Zdroj/Foto: Youtube