Nie je to prvý a zrejme ani poslednýkrát, čo svetom otriasol prípad učiteľky, ktorá udržiavala pomer so svojím žiakom. Tentokrát má škandál na svedomí 27-ročná Brittany Zamora z Arizony, ktorá spávala s iba 13-ročným chlapcom!

 

Mladá učiteľka sa na jednej z arizonských škôl zahľadela do mladého študenta a spočiatku s ním mala na hodine pred všetkými žiakmi “iba” flirtovať. Následne pritvrdila a žiakovi posielala nahé fotky. Ich vzťah prerástol do milostného pomeru a v rozmedzí od 1. februára do 8. marca prebiehajúceho roka spolu mali mať styk minimálne trikrát.

obvinená učiteľka Brittany Zamora

Raz si to spolu rozdali v učiteľkinom aute a raz mala žiaka Brittany uspokojiť priamo v triede po vyučovaní. Na “vzťah” dvojice prišli rodičia neplnoletého žiaka po tom, ako mu v mobile našli poriadne pikantnú konverzáciu so svojou vyučujúcou. Brittany vo zvrátenom vzťahu nebránil ani fakt, že je vydatá. Na počudovanie všetkých, jej manžel ju pred políciou bránil slovami “urobila chybu, ale deti miluje”. A to očividne doslova…

27-ročná učiteľka Brittany Zamora je obvinená zo zneužívania maloletého, obťažovania detí a posielania obscénneho materiálu maloletému. O jej osude sa rozhodne tento týždeň na súde.

Časť sms konverzácie medzi žiakom a učiteľkou:

Žiak: “Tak veľmi chcem s tebou sx, bejby. Vtedy raz mi to nestačilo.”
Učiteľka: “Ja viem, bejby. Chcem ťa každý deň bez prestávky. Ak by som mohla, skončila by som v práci a šu
ala by som s tebou celý deň.”
Ž: “Potrebujem od teba viac.”
U: “Dám ti všetko, čo len chceš, bejby.”

obvinená učiteľka Brittany Zamora

Zdroj/Foto: Twitter, ladbible.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.