Mladý Američan má rozhodne tak veľké ego, že by ho mohol ešte aj rozdávať. Túžil po pozornosti a s policajtmi v štáte Michigan uzatvoril podivnú stávku. No jeho plán sa mu vymkol spod kontroly a nakoniec na to doplatil iba on sám!

 

Michael Zaydel má iba 21.rokov a už sa objavil na zozname hľadaných osôb. Odignoroval totiž návštevy u probačného úradníka a taktiež odmietol prijať trest, a to 39 dní za mrežami. No potom ako bol vydaný zatýkací rozkaz začal komunikovať s policajným oddelením a prisľúbil, že sa prihlási ak bude tento rozkaz na sociálnej sieti zdieľaný tisíckrát.

,,Ak môj príspevok dostane tisíc zdieľaní, prídem na policajnú stanicu a ešte prinesiem aj tucet šišiek. Tiež vyzbieram všetky odpadky z okolia verejných škôl,“ dušoval sa Michael. Čakal totiž, že získa dostatočnú pozornosť, no zároveň sa nesplní požadovaný počet. No zdieľania sa nazbierali veľmi rýchlo a ľudia čakali či dodrží svoje slovo. Nakoniec sa s balíkom šišiek v ruke dobrovoľne prihlásil na policajnom oddelení, kde ho zatkli.

Zdroj/Foto: facebook, pixabay