Anastasiia Pokreshchuk je ukrajinská modelka, ktorá pochádza priamo z Kyjeva. Na prvý pohľad je vidieť, že má za sebou niekoľko plastických úprav, čo už v dnešnej dobe nie je novinka.

Avšak, zarážajúce na nej je to, že si všetky injekcie do tváre aplikovala sama, len za pomoci videí od lekárov. “Po tom, čo som si dala injekcie a uvidela zmeny na lícach, zamilovala som si ich. Milujem ich, chcem, aby vyzerali takto, som veľmi šťastná. Pravidelne si sama vpichujem ďalšie časti tváre. Chápem, že pre iných ľudí vyzerajú divne, ale neprekáža mi to,” uviedla spokojná Anastasiia s tým, že sa najbližšie chce “povenovať” svojim prsiam,“pretože príroda mi žiadne nedala,” dodala.

“Jasné, že s výplňami pútam viac pozornosti. Ale s mojimi lícnymi kosťami to nemá nič, je to preto, že som sa stala sebavedomejšou,” uzavrela modelka.

Lícne kosti si sama zvýraznila a nedá sa nevšimnúť si aj je dokonalý biely chrup. Ten má háčik. Nie sú to jej pravé zuby a modelka bez problémov zverejnila jej pravý, ktorý jej zostal. S tým by sa iná asi “nepochválila”.

Zdroj/Foto: cas.sk, Instagram/justqueen88