Moderátorka Aneta Parišková (47) nedávno šokovala správou, že sa spolu s rodinkou sťahuje do rodinného domu na Floride, kde pracuje jej manžel. Sympatická blondínka si na Slovensku prežila ťažké obdobie, prekonala rakovinu, no našťastie sa jej stav zlepšil a chodí len na povinné kontroly. Pendlovanie hore dole pohoršilo mnohých Slovákov, ktorí na Anete pod nedávnym príspevkom na Facebooku nenechali nitku suchú. „Po povinnej karanténe zasa v práci. Teším sa na vás v Novinách TV JOJ o 19.30 hod.,“ napísala k fotografii zo spravodajstva v nedeľu a vlna kritiky sa ihneď valila.

„Super, nech je zdravá, ale už ako keby JOJ krachla bez nej. A pritom v JOJ-ke je plno šikovných hlásateliek. Behať medzi USA a Slovenskom dá zabrať aj Trumpovi a nie žene s diagnózou a hlavne matkou,“ zhejtovala ju istá Zuzana. Aneta na tento zákerný komentár inteligentne reagovala. „Iba zlí a toxickí ľudia mi dávajú zabrať, nič iné! Ale ani im nedovolím, aby mi ničili šťastie a zdravie. Teším sa, že mám úžasného manžela, deti, skvelú rodinu, priateľov a prácu, ktorá ma baví. Aj vám prajem veľa zdravia, šťastia a lásky,“ odkázala jej. No to ani zďaleka nebolo všetko.

„Skúša trpezlivosť a milosrdenstvo Pána Boha. Alebo si neváži život. Neverím, že až tak zbožňuje svoju prácu, že riskuje zdravie a rodinu. Skôr sa mi zdá, že jej chýba sláva a to, aby sa o nej písalo,“ napísala fanúšička Magdaléna. Aneta reagovala aj na tento nenávistný komentár: „Pani Magdaléna, keď už spomínate Pána Boha, počuli ste už o tom, že ,nesúď, lebo budeš súdený‘? Skúste si na to spomenúť, keď budete najbližšie na niekoho hádzať špinu. Prajem vám pevné zdravie a veľa lásky.“

Zdroj/Foto: Facebook/anetaparišková/, pluska.sk