Leží v posteli s vysokými teplotami a bojuje s bolesťami hrudníka, no i tak Viktor Vincze posiela fanúšikom pozdravy v podobe fotiek z domácej karantény a správ o tom, ako sa mu darí. A práve to je pre niektorých ľudí dôkaz, že na tom v skutočnosti nemôže byť až tak zle, ako tvrdí. Skeptická je aj bývalá moderátorka TV JOJ Ivana Dragúňová (rodená Šišková), ktorá svoje pochybnosti opísala v statuse na sociálnych sieťach. Ten ale po medializácii zmazala.

“Práve som si čítala článok o tom, že už aj Viktor Vincze má covid… A stihol sa tým pochváliť na sociálnych sieťach,” začala Dragúňová v dnes už neexistujúcom statuse, ktorý ale stihli zachytiť Topky i Pluska.

“Ukázal teplomer, ktorý ukazoval 39,5. Neprajem mu, aby toľko niekedy aj v skutočnosti mal. Lebo keby mal, neudržal by v ruke ani mobil. Prajem si, aby sa toto šialenstvo skončilo a prestali sa doň zapájať ľudia, ktorí ho, naopak, môžu zmierniť,” stálo ďalej v statuse, pričom bývalá moderátorka sa opatrne dodala, že možno je to tak iba u nej, avšak ona počas choroby nedokáže udržať ani otvorené oči.

“Som asi divná, ale keď som bola chorá ja, ani len viečka som nevládala otvoriť. Nieto ešte fotiť sa a písať statusy, nech všetci vidia, ako hrozne mi je. Lenže tu už nejde o to, že on sa rád prezentuje. Potrebuje PR, ale napísať, že mám 39,5 a ‘vitaj, covid’, tak práve to je choré a mne osobne to pripadá práveže nedôveryhodné… Ale možno znáša vysoké horúčky dobre,” uzavrela vec osobnosť, ktorú môžeme poznať predovšetkým z relácií Top Star či Črepiny plus.

Reakcia Viktora Vinczeho a Zlatice Puškárovej

Keď sa médiá opýtali COVID pozitívneho Viktora Vinczeho, čo si myslí o slovách bývalej moderátorky, zareagoval: “Ospravedlňujem sa, neviem, kto je pani Šišková. Ale pokojne by som si s ňou pobyt na lôžku vymenil.”

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Podporu trpiacemu moderátorovi vyjadrila aj jeho kolegyňa Zlatica Puškárová. “Myslím si, že dobre robí, keď o tom informuje. Netreba to podceňovať. Je to dobrý dôkaz toho, že tá korona si nevyberá. Človek musí byť ostražitý. Je to tak, že teraz je dobre vidieť, že to môže lapiť aj mladého človeka, a že aj oni to nemusia hravo zvládať,” zareagovala Markizáčka, ktorá chváli Vinczeho za sprostredkovanie pohľadu na koronavírus z prvej ruky.

Medializácia sa jej nepáči

Samotná Ivana Dragúňová ani vo sne nečakala, že jej status na Facebooku bude mať taký ohlas. Krátko po medializácii ho teda zmazala a s podráždeným humorom odkázala Topkám, aby nabudúce zverejnili aj to, že má na predaj veci po malej dcérke.

“Za 8 rokov, čo som bola v telke, si ma nevšimli, ale teraz, keď som 6 rokov mimo TV, a napísala som status o Vinczem, tak ma ráno suseda upozornila, že o tom píšu Topky. Skoro som odpadla. Nuž, tam musí byť riadna kríza, keď už o mne píšu,” uťahovala si z médií Dragúňová, pričom niekoľko jej priateľov a známych ju okamžite podporilo.

Zdroj: Pluska.sk, Topky.sk | Foto: Facebook/Ivana Dragúňová, Instagram/viktorvincze, zlaticapuskarova