Krásna moderátorka Dámskeho magazínu a bývalá Miss Slovensko 1993 Karin Majtánová sa rozhodla schudnúť, ale nie za pomoci umelých diét či hladoviek. Vybrala sa cestou, ktorou zje podľa jej slov ešte viac ako predtým, ale kilá idú dole. Pýtate sa ako?

Na pomoc si zadovážila odborníčku, výživovú poradkyňu, ktorá jej vysvetlila celý princíp prirodzeného chudnutia. Celé je to o zdravšom stravovaní a jeho pravidelnosti. „Včera som sa bola po dvoch týždňoch odvážiť u výživovej poradkyne a takto neveriacky som pozerala na tú váhu. Za dva týždne mám o 4 kilá menej, a to jem častejšie ako predtým,” pridala fotku stojac na váhe, aby presvedčila svojich fanúšikov na sieti Instagram, že jesť pravidelne všetko a hlavne pestro s pridaním zeleniny kam sa dá naozaj zhodiť nechcené kiléčká.

„Jesť pravidelne a všetko, pestro… aj zeleninku, ale aj mäsko, vajíčka, či dokonca chlebík, dokonca aj kávu a jeden pohár vínka si človek nie že môže, ale musí dopriať, všetko je to svojím spôsobom výživa, len sa treba naučiť, čo s čím pasuje, nenechať sa vyhladovať, nevynechať raňajky ani obed, ani večeru. A to pri mojej práci, veru, bol problém. nevadí, ideme ďalej, učíme sa celý život,” uviedla moderátorka. Tak čo, skúsite to aj vy?

Zdroj/Foto: Instagram/majtanovak