Kauza známej modelky Andrey Verešovej stále neutícha. Nielen, že hejteri pikantné videá rozposielali po sociálnych sieťach, vulgarizmy a posmešky na Andreinu adresu si neodpustila ani kolegyňa z brandže Simona Krainová.

Krásna Verešová si po všetkých trápeniach počas sviatkov zbalila kufre a s rodinou odletela na dovolenku. Jediná, ktorá modelku chápe a verejne ju podporila je jej dlhoročná kamarátka, módna návrhárka Jana Pištejová.

„Nikto si nezaslúži to, čím si nedávno prešla Andrea. Ľudská zloba je nesmierna. Závisť, škodoradosť… Rozmýšľam, či sa vôbec niekto Andrey verejne zastal a podporil ju. A to ma zaráža. Nikdy neviete, či sa niečo podobné nabudúce nestane vám,” vyjadrila sa Janka.

„Pre mňa si a vždy budeš ikona, zdroj inšpirácie a v neposlednom rade kamarátka, s ktorou to ťaháme skvelých 9 rokov, čo sa poznáme a rešpektujeme,” napísala Jana Pištejová na svojom Instagrame. Tam si jej úprimné slová prečítala Andrea, ktorá príspevok ihneď komentovala.

„Moc si vážim tvoje slová Jani a tvoju podporu. Si skvelý človek a úžasná, empatická, inteligentná a veľkorysá žena so srdcom na pravom mieste. Vždy som si ťa veľmi vážila a obdivovala ťa nielen ako skvelú návrhárku ale aj ako úžasnú a inšpiratívnu ženu. To čo sa teraz deje, dnešná šialená doba a tento “hon na čarodejnice “sa môže dotknúť kohokoľvek a nikto nevieme, kto bude ďalšou obeťou. O to viac ma mrzí , ako sa chovajú niektorí ľudia a kolegyne z branže, ale človek práve v takýchto situáciách najlepšie pozná charakter a osobnosť tých druhých, že? Som rada, že som sa v tebe nesklamala,“ napísala návrhárke priateľka Andrea Verešová.

Zdroj: Instagram/pistejka