Prestížny gala večer je už za nami a preto je na mieste zhrnúť si ho ako celok. Ceny boli už rozdané, víťazi vyhlásený, na rad prichádzajú róby z tohto večera. Udalosť sa niesla v duchu slávnych osobností, no niektoré to svojim outfitom zabili. Hádam nikto by netipoval, že táto herečka bude označená ako najhoršie oblečená žena večera!

 

Módni návrhári v takýto unikátny večer často žiadajú celebrity, aby si obliekli ich róby a prezentovali ich značku. Každý vie, že to herečky nerobia zadarmo, no nájdu sa aj také, ktoré si oblečú presne to, čo chcú. Dúfajme, že k podplateniu návrhárom došlo aj v prípade známej herečky Salmy Hayek, ktorá bola vo viacerých magazínoch označená ako najhoršie oblečená žena celého gala večera.

Mala na sebe jemne ružovú, trblietajúcu róbu, ktorá miestami pôsobila ako luxusný luster od poprednej značky Gucci. Istotne táto paráda stála nekresťanské prachy, no podľa odborníkov to bol krok cez. Dokonca ani módne peklo v podaní Emmy Stone, speváčky Andry Day alebo kimono režisérky Agnèsy Varda nedostalo kolumbijskú krásku z prvej priečky.

Fotošpeciál:

Zdroj/Foto: Instagram