Modrá veleryba sa po internete v posledných týždnoch šíri rýchlosťou svetla a prvé obete má dokonca aj u nás na slovensku. Podarilo sa nám získať všetkých 50 príkazopv kurátora tejto príšernej hry a dokonca aj autentický chat medzi kurátorom a jeho obeťou!

Modrá veleryba je brutálna hra v ktorej dieťa od tzv. kurátora dostáva príkazy vo forme internetových správ počas 50 dní. Príkazy sú nastavené tak, aby dieťa viedli k sebapoškodzovaniu pričom ten posledný ho má prinútiť k samovražde. Skôr ako predstavíme zoznam všetkých príkazov, vám odporúčame prečítať si tento článok:

Facebookom sa šíri vraždiaca hra: Slovák spáchal samovraždu po tom, čo zverejnil tento status!

Do hry sa zapájajú predovšetkým depresívne, životom zlomené deti a okamžite, ako tak urobia ocitnú sa pod nuveriteľným psychickým nátlakom. Kurátor o dieťati počas hry zbiera informácie, pričom ak sa dieťa pokúsi z hry vystúpiť začne sa vyhrážať smrťou jemu aj jeho rodine! Autentický chat vyzerá takto:

Kurator: Ahoj Bohdan, povedal si, že chceš hrať Modrú Velrybu, tu som! Teraz je už ale neskoro opustiť nás. Zabijeme teba aj tvojich rodičov!

Bohdan: Chod do r´ti kamoš, nechcem hrať tú tvoju idiotskú hru!

Kurátor mu na to odpisal presný názov školy, mesto, krajinu  a pridal presný dátum smrti!

Tu je dôležité upozorniť na fakt, že Bohdan s touto hrou nakoniec prestal a obrátil sa na políciu. I keď sú kúrátori tejto hry majstri v psychologickom terorizme a zbieraní informácií, ak sa obrátite na políciu ste v bezpečí. Napriek tomu sa však vo vlastnom záujme do hry nepokúšajte zapojiť!

PRÍKAZY MODREJ VELERYBY:

https://www.youtube.com/watch?v=dFneqDWa6RQ

Zdroj/Foto: youtube