mojsej mediapoint

Braňo Mojsej je kontroverzou šoubiznisovou postavičkou a aj keby si mnohí povedali, že sa po svojich alkoholických výstupoch z verejného diania stiahne, opak je pravdou. Mojsej si pre svojich fanúšikov pripravil internetovú reláciu MediaPoint, v ktorej sa prezentuje ako znalec mediálneho priestoru. Tentokrát vyzradil divákom tajné praktiky slovenských televíznych relácií! 

 

Dá sa povedať, že Braňo Mojsej prezentuje verejnosti svoje dve úplne rozdielne tváre. Len nedávno sa mu opäť podaril trapas, keď ho na mol opitého zachytila na video playmate Zuzana Plačková. V zápätí ale Mojsej dokáže vystupovať ako „slušák“ a vo svojej internetovej relácii MediaPoint prezrádza divákovi pikošky z tvorby mediálnych programov.

To, čo ale je potrebné Braňovi uznať, je že si v šoubiznise a televízii vôbec, už čo to preskákal a tak majú jeho informácie o tajných praktikách v zákulisí slovenských televíznych šou, opodstatnený základ. Ak chcete napríklad vedieť ako sa vyberajú účinkujúci do tých najsledovanejších televíznych programov či ako to vyzerá v ich zákulisí, pozrite si najnovší youtube počin Braňa Mojseja.

Braňo Mojsej – Tajné praktiky obľúbených slovenských televíznych relácií

Zdroj/Foto/Video: Youtube