odveta-mojsej-vostinar

V ostatnej časti populárnej relácie Inkognito sa ako hosť ukázal kontroverzný spevák Braňo Mojsej. Moderátor programu Vladimír Voštinár na hudobníkovi s pošramotenou minulosťou, “nenechal nitku suchú”. Braňo mu za to prichystal tvrdú odvetu!

 

Vystupovanie v zábavnej relácii pod taktovkou Vladimíra Voštinára si zrejme hudobník Mojsej predstavoval úplne inak. Namiesto prinavrátenia mediálnej slávy však Mojsejovi po odvysielaní relácie Inkognito, mohli zostať len oči pre plač.

Moderátor ho doslova bombardoval hŕbou ironických otázok, ktoré sa priamo dotýkali jeho skrachovanej kariéry muzikanta či nevydareného manželstva s Norou Mojsejovou.

brano mojsej inkognito

Prečítajte si tiež:

Voštinár kruto naložil Mojsejovi: Ostré narážky na skrachovanú kariéru, Noru aj Versačeho!

Aj keby sa mohlo zdať, že Mojsej len “stiahne chvost” a uspokojí sa s vystupovaním v hlavnom vysielacom čase na obrazovke, opak je pravdou. „Je to zábavná relácia, nie talkshow, tak si myslím, že to bolo dosť nevhodné dávať takéto otázky,“ durdil sa právom urazený umelec a pre Voštinára si prichystal odvetu.

„Vyzývam Vlada, že mu dám tiež otázky na telo pred mojimi kamerami. Nech sa aj on sebaprezentuje tak, ako som sa vraj ja v Inkognite, ako mi odkázala i hovorkyňa televízie. Dostane ten istý honorár ako ja v Jojke,“ znel odkaz prostredníctvom magazínu Nový Čas.

Inkognito mojsej

Voštinár ponuku od Mojseja okamžite zmietol zo stola. Priznal, že sa Braňovi za podpichovanie pred kamerami už ospravedlnil. „Mrzí ma, ak sa Braňo cez tie otázky nevie preniesť, ale ja takú hru hrať nebudem,“ reagoval na Mojsejovu výzvu na odvetu Vladimír Voštinár.

Zdroj: cas.sk Foto: Youtube, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.