Speváčka Monika Bagárová, ktorá má práve kariérnu pauzu, sa v súčasnej dobe venuje najmä svojej dcérke Rumii. Spolu s ňou sa učí, čo to znamená byť matkou – a aj že to nie je vždy len prechádzka ružovou záhradou… Najnovšie sa rozhodla priznať, ako prežívala šestonedelie: “Bola to fuška!”

Stať sa prvýkrát matkou je krásny, no nepochybne aj poriadne desivý zážitok. Z ničoho nič sa vo vašich rukách objaví život, ktorý je na vás absolútne závislý – a vy máte bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností vedieť, ako si poradiť s večne plnou plienkou a “bezdôvodným” plačom, nehovoriac o tom, že vás stále všetko bolí a naposledy ste sa dobre vyspali minulý rok. Ale všetko je ťažké, než sa to stane jednoduchým.

“Šestonedelie je za nami, ale bola to fuška,” zhodnotila svoju vlastnú skúsenosť Monika Bagárová. “Plač, neistota, strach z toho, že nezvládnem k Ruminke v noci vstávať, je preč. Už sa poznáme.” 

Podľa speváčky ju viac už netrápi ani nedostatok spánku, pretože si s dcérkou vytvorili režim, na ktorý si zvykla: “Nie je nič, čo by sme my ženy predsa nezvládli! Vždy som vedela, že najdôležitejšie v živote je zdravie, a teraz s Ruminkou si to uvedomujem ešte omnoho viac. Čo viac si môže mama priať, než zdravé a spokojné dieťatko?”

Z Monikiných slov vyplýva, že v úlohe matky sa skutočne našla a nebojí sa ani nadchádzajúcich výziev s ňou spojenými. Na záver poďakovala fanúšikom za podporu a milé správy: “Je fajn, že sme tu stále spolu v mojej životnej roli matky.”

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika