Že sa bývalá tenistka Dominika Cibulková dala prednostne zaočkovať proti koronavírusu, niesli Slováci naozaj zle. Keď ju takmer ihneď nato nafotili fotografi bez rúška, bola to už len „čerešnička na torte“. Na prechádzke však nebola sama. Sprevádzala ju ďalšia čerstvá mamička – europoslankyňa Monika Beňová.

Beňová následne na svoju obhajobu uviedla, že s Cibulkovej rodinou sa stretli na ulici náhodne a rúška si dali dole len preto, že sa práve lúčili. Europoslankyni sa však niečo podobné prihodilo opäť. Tentokrát však už nereagovala tak mierne.

„Čauko. Volali mi, že ma vraj zas nejaký blb vyfotil bez rúška na prechádzke,“ ozvala sa Beňová fanúšikom na Instagrame a pridala vysmiatu fotografiu s rúškom pod bradou. „Takže, som na prechadzke s Leuškou a rúško, keď nie je nikto blizko mám POD BRADOU. A blba/bku pozdravujem a odkazujem, že bonzákov naozaj NIKTO nemá rád!“

Na príspevok zareagovala aj Dominika Cibulková, ktorá k nemu pridala vysmiateho smajlíka. Beňová jej zato na oplátku a znamenie podpory odpovedala srdiečkom. Určite to bola milšia odpoveď, ako prišla istej panej, ktorú politička počastovala prívlastkami „primitívne trápna“ a „zakomplexovaná primitívka“.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/monicabenova