Boli dni, keď speváčka a bývalá porotkyňa Superstar Monika Bagárová priam žiarila. Tešila sa, že bude mamou a hoci zrejme tušila, že ju dostihnú aj typické strasti materstva, na niečo také sa vopred nedá pripraviť nikdy. Teraz, keď je to tu, nevládze.

“Tak a spí. Padol rekord, 00:30. Dnes mi Ruminka dala zabrať. Najradšej by bola stále len u mňa na rukách. Som KO,” zverila sa Monika Bagárová nedávno svojim fanúšikom a priznala sa aj k tomu, čo jej bez obalu povedala sestra. “Segra mi hovorí: ‘Monika, vyzeráš hrozne. Si unavená, že?’” 

Hoci teda speváčka na Instagrame stále pôsobí sviežo a usmiato, je to zrejme len dobrá práca filtrov. Bagárová sa totiž netají tým, že neprežíva práve najjednoduchšie dni.

“Ak sa myslíte, že nám tu doma z toho občas nehrabe a nemám dni, kedy sme bez nálady a všetko nás štve, tak ste na omyle. Máme. A tiež nám chýba život a bežné veci, ktoré sme brali ako samozrejmosť. No čo? Musíme vydržať a tešiť sa na ŽIVOT,” napísala od srdca mama na plný úväzok, pričom fanúšikom smutne odkázala, že ju na zrejme pódiu neuvidia ešte poriadne dlho.

Napriek tomu by svoju dcérku nemenila za nič na svete – a to ani vo chvíľach, keď po prebdenej noci pohodlne spí v Monikinom náručí takmer do obeda, keď už jej mama musí fungovať na 110 %. “10:21. Jasné, že sa to predsa musí dospinkať!,” posťažovala si Bagárová, no vzápätí to uzavrela slovami lásky, “ale ja ju tak veľmi milujem… Tak strašne moc!”

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

HNUS! Monika Bagárová ZÚRI: Hejteri si vzali do úst jej malú dcérku Rumiu!

Monika Bagárová bez milosti: Vyslovila TVRDÝ NÁZOR na ženy, čo nechcú deti!

Zdroj: Extra.cz, Instagram/bagarovamonika | Foto: Instagram/bagarovamonika