Fanúšikovia stále nemôžu uveriť, že Monika Potokárová už nie je na tomto svete. Vzala si život a navždy opustila nielen svoju rodinu a blízkych, ale všetko, čo celý čas budovala. Kolegovia jej posielajú odkazy, dokonca jeden dobrý priateľ sa rozhodol zverejniť list na rozlúčku.

Divadelný kritik Karol Mišovic sa po Monikinej smrti rozhodol napísať list na rozlúčku a odhaliť aj trocha z herečkinho súkromia.

,,Hodiny sme sa dokázali otvorene rozprávať o skúšobnom procese, o jej výkone, inscenácii, režisérovi, kolegoch. Monika bola vždy otvorená diskusii, potešili ju slová chvály, trochu zamrzeli výčitky, ale vedela uznať druhý názor, no aj si obhájiť ten svoj,“ píše v liste.

,,Keď išla behať, tak sa do polhodiny vrátila s rozbitým kolenom, keď sme sedeli v parku na lavičke, tak sa jej na vlasoch zrazu ocitol vtáčí trus, keď cestovala z Prahy do Bratislavy, tak mi rozospatá volala z Nových Zámkov. Preto som sa bál, či na ňu nespadne kulisa. Obaja sme sa na jej smoliarstve vždy smiali a vedela, prečo s ňou nechcem nasadnúť do auta. Ale to bolo jediné miesto, kam som s ňou skutočne nešiel. Dnes ma to mrzí,“ spomína so smútkom.

,,Kajo, čo robíš? Poď na kávu. No neuveríš, čo sa stalo v divadle, tak počúvaj, fakt des a hrôza. Slovami Roxany, ktorú si síce nehrala, ale bola by si v nej skvelá: ,,Jedného som milovala, dvakrát ho strácam. Slovami Karola: ,,Jednu Moniku som miloval, skvelú priateľku aj herečku v nej strácam. A nielen ja! My všetci,“ dodáva na záver.

Celý list na rozlúčku si môžete prečítať >>>TU<<<

Foto: Facebook | Video: YouTube | Zdroj: mloki.sk