Diana Mórová patrí medzi najúspešnejšie herečky vôbec. Všetci sa zhodneme, že doposiaľ každú svoju rolu stvárnila bravúrne, nehovoriac o tej vo filme Sviňa. Práve tam fanúšikov poriadne prekvapila, nielen svojou perfektnou fugúrou, ale aj pikantnou scénou s hereckým kolegom Jozefom Vajdom.

Diana prednedávnom prijala pozvanie do šou Borisa Valábika a Mariána Gáborika, ktorí herečku dopodrobna vyspovedali. Mórová dokonca po roku prehovorila o scéne s Vajdom. „Vo filme Sviňa si mala scénku, ktorú si inak Jožko Vajda veľmi pochvaľoval, bol veľmi spokojný,” podpichol do herečky Valábik.

„Vieš, prečo bol spokojný? My sme si presne povedali, čo urobíme. Urobili sme si choreografiu, kedy mi rozopne zips, všetko sme si naplánovali do detailu. Napríklad pusy, povedali sme si, jedna pomalá, druhá rýchlejšia. Normálne to je choreografia a keď sa ide ostrá, tak to prežívaš. Tá technika, čo sme si povedali, nám ide v hlave,” priznala Mórová.

„Aj si v hlave pustíš nejaký film, aby si sa fakt nakopla na tú scénku, nejako sa vzrušila?” spýtal sa Gáborík. „Áno, ale dôležitý je aj ten partner. Keby som tam mala nejakého ,Lala´, nebolo by to ono,” odpovedala pohotovo Diana.

V tom Valábik neprestal vyzvedať a herečky sa spýtal: „Ale chémia tam bola, nie? Lebo Jožko Vajda povedal, že si musel po tej scénke trošku dlhšie poležať. Takže máš na neho aj takýto vplyv.” Tá sa v žiadnom prípade nedala odrovnať!

„Aha, ja som si to nevšimla, ale tak je to asi normálne, niekoho to vzruší, niekoho možno nie. Ale ja by som sa nevzrušila, keď vidím, že tam je 50 ľudí, mne to napríklad nejde, chápeš. Viem to zahrať, ale nie je to naozaj,” odpovedala Mórová.

Zdroj: RTVS Foto: Instagram/tags dianamorova,jozefvajda