Slovenská polícia nedávno prepustila na slobodu sedem zadržiavaných Talianov, ktorí bolo podozriví z toho, že by mohli mať čo dočinenia s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. To sa, samozrejme, nepáči Zlatici Kušnírovej, matke nebohej Martiny!

 

“No, a je to tu. Je to svinstvo. Presne o tom som hovorila doma. Zadržali ich, ale nepredpokladala som, že padne obžaloba. Vidím, že som mala pravdu. Najlepšie je povedať, že nič na nich nenašli a potom ich prepustiť. Podľa mňa to bolo len divadielko pred verejnosťou rovnako ako aj s tým balíkom peňazí. Odpútať pozornosť médií a hlavne ukázať, že sa v prípade koná!” vyjadrila svoj názor matka nebohej Martiny pre Plusku.

Zlatica prezradila aj niečo navyše. To, čo ju poháňa v odhaľovaní pravdy aj naďalej. V noci zo štvrtka na piatok, teda v deň pohrebu jej dcéry, mala zvláštny sen. V ňom videla Jána, ktorý bol vraj pokojný a vyrovnaný. Dcéra Martina jej však niečo hovorila, no nerozumela čo. Dvakrát sa jej teda spýtala, čo hovorí. Následne si od nej vypočula: “Mami, ty vieš čo máš robiť!” Zlatica myslí, že tento sen bol znamením, aby naďalej bojovala za pravdu.

Zdroj/Foto: pluska.sk, facebook