V nedeľu 10. marca otriasla svetovými médiami správa, že boeing etiópskych aeroliniek sa krátko po vzlietnutí zrútil na zem. Už vtedy bolo jasné, že nešťastie si vyžiada množstvo obetí. Správa o smrti celej posádky, vrátane cestujúcich otriasla aj Slovenskom. Na palube totiž boli aj našinci. Hororové video posledných minút života pasažierov, sa aktuálne dostalo aj na internet!

 

Tragická havária stroja letiaceho z Addis Abeba do Nairobu si vyžiadala životy 157 ľudí z 33 rôznych krajín sveta. Medzi obeťami tragédie boli aj štyria Slováci, vrátane blízkej rodiny politika Antona Hrnka. Chvíľu sa dokonca polemizovalo aj o tom, že medzi obeťami nešťastia je aj slovenská speváčka Tina.

Lietadlo sa zrútilo krátko po štarte.

Svetlo sveta aktuálne uzrelo údajne autentické video priamo z paluby lietadla, ktoré natočil jeden z pasažierov. Zdokumentoval tak posledné minúty svojho života. Zo záberov je evidentné, že na palube zavládla bezmocnosť a zimomriavky vyvolávajúci strach, nechýba plač najmenších cestujúcich. Nasledujúce zábery nie sú vhodné pre deti, ani slabšie povahy!

Posledné video z lietadla smrti

 

Zdroj: YouTube, streamable | Foto: YouTube, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.