Hokejový ošiaľ na Slovensku už po nedávnych ZOH 2018 utíchol, ale nie na dlho. Už o pár týždňov sa totiž začína svetový šampionát v ľadovom hokeji a tak sa poďte s nami pozrieť, čo čaká na MS v hokeji 2018 Slovensko!

 

Tohtoročný turnaj sa koná v Dánsku a keď sa pozrieme na tabuľky MS v hokeji 2018, uvidíme, že Slovensko sa nachádza v skupine A, kde budú našimi súpermi Rusko, Švédsko, Česko, Bielorusko, Švajčiarsko, Francúzsko a Rakúsko. Keďže už je známy aj rozpis zápasov MS v hokeji 2018, tak vieme, že Slovákov už na úvod čaká obrovská výzva v podobe zápasu proti Čechom.

Turnaj sa začína 4.mája 2018, reprezentanti s dvojkíržom na hrudi sa do hry dostanú o deň neskôr. Slovenská zostava na MS v hokeji 2018 zatiaľ ani len približne známa nie je, ale už na ZOH sme mohli vidieť, že súčasné vedenie sa rozhodlo dať šancu aj menej skúseným hráčom z našej ligy. Uvidíme, či bude tento trend pokračovať aj na Majstrovstvách sveta.

Kompletný rozpis zápasov Slovenska i ostatných krajín na MS v hokeji 2018 nájdete – TU

Zdroj/Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D