Známa moderátorka Soňa Müllerová sa postarala o poriadny trapas, keď v známom tureckom letovisku zdržala pred odletom celé lietadlo, pripravené na odlet. O nepríjemnú príhodu s prominentnou pasažierkou, sa podelila aj jej nazúrená spolucestujúca!

 

Na letisku v tureckej destinácii Antalya nastal chaos, potom čo lietadlo plne pripravené na odlet muselo čakať na známu slovenskú moderátorku. Pred spiatočnou cestou do Bratislavy stihla teda Müllerová proti sebe poštvať celú posádku. S nervy drásajúcou príhodou sa zverila denníku Nový Čas aj jej nasrdená spolucestujúca.

„Všetci sme už sedeli v lietadle a čakalo sa už len na Müllerovú a jej priateľa. Niekoľkokrát vyhlasovali ich mená, no ani po trištvrte hodine neprišli. Ich batožinu teda z lietadla vybrali a odleteli sme bez nich,“ lietadlo vďaka tomu nadobudlo pomaly hodinové meškanie, dodala nespokojná pasažierka. Posádka vraj takéto správanie prominentnej spolucestujúcej považovala za bezohľadné.

Moderátorka sa k situácii vyjadrila a je jej veľmi ľúto, že lietadlo kvôli nej meškalo. Dodala, že ona ani jej priateľ o tom nevedeli, pretože si poplietli lietadlá. “V ten večer išli dve lietadlá po sebe do Bratislavy, a až keď sme sedeli v lietadle, tak pre nás prišla posádka, že sedíme v tom druhom lietadle, a kým sa to doriešilo, tak už lietadlo, ktorým sme mali letieť, odletelo,“ vysvetlila Müllerová pre denník Nový Čas svoje stanovisku k nepríjemnému zážitku. Celá vzniknutá situácia vraj moderátorku nesmierne mrzí.

Zdroj: cas.sk Foto: Instagram