Belen potrebovala odletieť na lekárske vyšetrenie a do lietadla si chcela vziať svojho obľúbeného škrečka menom Pebbles. Netušila však, že zviera na palubu nesmie a že domov si už svojho miláčika naspäť nedonesie. Zamestnanci leteckej spoločnosti ju podľa jej slov donútili škrečka spláchnuť do záchoda!

 

Depresívnym zážitkom si prešla 21-ročná Belen. Súrne potrebovala odletieť z Miami na lekárske vyšetrenie, ale svojho domáceho miláčika škrečka menom Pebbles nechcela nechávať doma samého. Pred odletom sa telefonicky informovala, či letecká spoločnosť púšťa do lietadla drobné zvieratá.

Po príchode na letisko ju ale čakalo nepríjemné prekvapenie. Nielenže ju so škrečkom na palubu pustiť nechceli, ale podľa jej slov jej odporúčali, aby ho spláchla do záchodu. Uplakaná dievčina nemala na výber a tak to urobila, pretože lekárske vyšetrenie, na ktoré odlietala, bolo dôležité a nedalo sa odložiť. Naivne si pritom myslela, že škrečok toaletou prepláva do voľnej prírody.

Letecká spoločnosť incident pripúšťa, ale odmieta obvinenia, že by letecký personál spoločnosť Spirit Airlines navádzal Belen na zabitie domáceho miláčika.

Zdroj/Foto: foxnews.com, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.