Používateľ sociálnej siete Reddit prišiel so skutočne zarážajúcim tvrdením. Tvrdí, že dokáže cestovať v čase a zúčastnil sa mnohých významných udalostí v dejinách ľudstva. Cestuje tiež do budúcnosti a vie teda, čo ľudstvo čaká. Vyzval preto ľudí, aby mu kládli otázky. Dozvedeli sa toho skutočne veľa!

Tieto výroky samozrejme vzbudili u ľudí záujem ako aj pobavenie. Na otázku, prečo navštívil súčasnú dobu záhadný cestovateľ odpovedal, že má za úlohu vytvoriť fotografie protestov či nepokojov. Na výzvu na kladenie otázok zareagovalo veľké množstvo ľudí. A otázky boli skutočne rôzne. Od vážnych tém, či ľudstvo dokáže objaviť liečbu na rakovinu alebo či niekedy nastane jadrová vojna, až po otázky ako či sa cestovateľ môže stretnúť aj s Ježišom Kristom alebo či aj po mnohých rokoch budú filmy Star Wars aj naďalej produkované. Niektoré odpovede sú veľmi tajomné a ešte viac podnecujú ľudí, podozrievať tohto človeka z podvodu.

Otázky a odpovede:

ThisisMalta: Aká je podľa Vás priemerná dĺžka života?

doodood22: Okolo 90 až 100 rokov.

Boris_Memedov: Odohrá sa v budúcnosti jadrová vojna?

doodood22: Jadrové bomby boli zrušené.

monsters_Cookie: V ktorom roku kolonizujeme Mars?

doodood22: Na Marse bude veľmi malá populácia ľudí do roku 2040. Bude pod správou USA, Ruska a Číny.

ThrowAweighKeeper: Môžeš mi do súkromnej správy napísať kombináciu čísel kanadskej športky v roku 2018?

doodood22: Nie.

CarlSaganJr: Ako je na tom životné prostredie? Máme stále čistú vodu alebo sme zvládli odsoľovanie oceánov? Čo sa stalo s rádioaktivitou v oceánoch? Používajú ľudia ešte benzín alebo uhlie,alebo sa používajú už len obnoviteľné zdroje? Riadia ľudia ešte autá? Na čom bežia autá? Našli sme život aj na inej planéte?

doodood22: V roku 2030 začínajú byť fosílne palivá nahrádzané obnoviteľnými zdrojmi.

cblaze1986: Môžete niečo zmeniť a zmeniť čas? Alebo je už všetko nastavené a vy ste jednoducho umiestnený v tomto čase? Bez zmeny, ale stále živý. A mohol by som sa spýtať,načo ste v tomto roku?

doodood22: Zmenou niečoho v histórii vytvoríte rozdielnu časovú os. Nemôžem meniť nič. Som tu, aby som spravil fotky protestov, nepokojov alebo obdobných udalostí.

MapReston: Kde všade ste boli?

doodood22: Bol som v Paríži, vo Francúzsku v roku 1804, v Berlíne v Nemecku v roku 1933, v Londýne vo Veľkej Británii v roku 1764, znovu v Berlíne v roku 1914, vo Philadelphii v USA v roku 1775 a v Prahe v Československu v roku 1968.

Smartteaser192: Môžete pre mňa niečo spraviť? Môžete sa vrátiť do roku 30 a porozprávať sa s Ježišom? Zaujímalo by ma, čo je z Biblie pravdivé.

doodood22: Nie.

Sir-Copperfield: Vytvárame stále Star Wars filmy aj v roku 2040?

doodood22: Nie.

Zdroj/Foto: Reddit.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk