Muž z Texasu poriadne ohrozil všetkých na strelnici, ale hlavne život svojho kamaráta, keď mu k hlave priložil zbraň. Na strelnici začal poriadne šaškovať a takmer svojho kamaráta pripravil o život kvôli hlúpej selfie!

 

Obom mužom bol po incidente doživotne zakázaný prístup na túto strelnicu. Muž v Houstone si priniesol svoju vlastnú zbraň, s ktorou si najskôr začať fotiť selfie – pravdepodobne aby sa neskôr mohol chváliť drsnou fotkou na internete. Na tom ešte nie je nič zlé, so zbraňou sa môže odfotiť každý, no problém prišiel po tom, čo dostal naozaj vynikajúci nápad priložiť ju k hlave svojho kamaráta.

Top Gun Range, strelnica v ktorej sa incident odohral zvrejnila video za účelom varovať všetkých budúcich návštevníkov, že zbrane rozhodne nie sú hračky. Obaja muži boli upozorení na bezpečnostné opatrenia, napriek tomu ich však spomínaným spôsobom porušili. Našťastie sa hneď vedľa nachádzal inštruktor, ktorý okamžite zakročil a muža so zbraňou mieriacou na hlavu druhého muža okamžite spacifikoval.

Zbraň podľa všetkého nemala byť nabitá, no aj tak sa jedná o ohrozenie bezpečnosti. Inštruktor na videu konal rýchlo, okamžite mužovu ruku zrazil naspäť na pult pre ním, a oboch účastníkov zo strelnice odviedol preč. V takom momente si človek ani nestihne uvedomiť, či má osoba so zbraňou v ruke nekalé úmysly, alebo naozaj ide o náhodu, inštruktor však zareagoval promptne a možno sa vyhol aj oveľa horšej situácií, ak by zbraň náhodou naozaj bola nabitá.

Obaja návštevníci strelnice však majú svoju hlúposť navždy zachytenú na tomto videu, ktoré sa za posledné dni rozšírilo o internete ako blesk. Na margo situácie sa vyjadril aj manažér strelnice, ktorý pripomenul, že s každou zbraňou sa musí zaobchádzať akoby bola nabitá, a nesmie sa s ňou mieriť na nič, čo človek neplánuje zničiť. USA je totižto vo vedení medzi krajinami, v ktorých dochádza k najväčšiemu počtu smrtí spôsobených náhodným postrelením pri pózovaní so zbraňami.

Zdroj/Foto: ksn.com, clickondetroit.com, local12.com, youtube.com