Sú ľudia, ktorí počínanie premiéra Igora Matoviča obhajujú a ľutujú ho, že prevzal vládu za tak nepriaznivých okolností. A potom sú tu takí, čo naňho dokážu zvaliť ešte aj rozpad vlastného vzťahu. Presne to sa totiž stalo včera na populárnej stránke Priznania tínedžerov. Premiér nelenil a krátko nato sa ohrdnutému mužovi ospravedlnil!

Za rozpad môjho trojročného vzťahu môže Matovič! Moja frajerka sa so mnou rozišla, lebo si počas lockdownu uvedomila, že je jej bezo mňa lepšie,“ píše sa v statuse na priznaniach, ktorý si za pár hodín získal obrovskú popularitu. Zčasti je za to nepochybne zodpovedný fakt, že na obvinenie zareagoval samotný premiér.

„Sorry, Kaaamo,“ napísal Matovič v stručnosti a so smajlíkom. Netrvalo dlho a na ospravedlnenie zareagovalo množstvo Slovákov – opäť raz rozdelených na dva tábory.

Kým niektorí Matovičovi tlieskali, že sa ako premiér prostredníctvom sociálnych sietí takýmto spôsobom približuje ľuďom, ďalší považovali za vrcholne trápne, že ústavný činiteľ vypisuje komentáre na stránkach určených tínedžerom.

O premiérovi je však známe, že je na Facebooku aktívny a okrem písania vlastných statusov z času na čas komentuje aj príspevky iných stránok, predovšetkým satirickej Zomri. V drvivej väčšine prípadov však reaguje len na pozitívne správy a komentáre, do polemík s nespokojnými občanmi sa vtiahnuť rozhodne nenecháva.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Facebook/Priznania tínedžerov | Foto: Facebook, Pinterest