Chlapík menom Hong Shu (53) pil denne viac ako 30 rokov pálneku a tým nemyslíme, že si dal za pol deci. Tento borec si doprial každý deň aj dva litre čo sú v praxi až 4 fľaše! 

 

V plyvom extrémne nadmernej kozumácie alkoholu sa u muža rozvinul tzv. Madelungov syndrom, ktorý spôsobil, že sa pijákovi začal ukladať tuk okolo tváre a krku. Spočiatku sa nešťastník schovával vo svojom dome a návštevu lekára odmieta, no po 10, ktoré uplnynuli od prvých príznakov začal mať ťažkosti s prehĺtaním.

Až po tejto extrémnej deforácií tváre a krku sa Hong rozhodol navštíviť lekára a ten ostal, ako oparený. Momentálne je muž po operácií a jeho stav by sa mal výrazne zlepšiť. Nuž… držme mu palce a na zdravie!

PS: Fotografie nájdete tu!

Zdroj/Foto: Twitter, extra.cz, facebook, wikimedia commons

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!