Pohreby sú bohužiaľ súčasťou našich životov a na týchto smutných ceremóniach si vie priebeh predstaviť každý. Vo väčšine prípadov nenastane nič prekvapujúce a ľudia sa pokojne rozlúčia so svojím blízkym. No tento pohreb si zúčastnení budú pamätať do konca života!

Iba sedemnásťročnému mladíkovi sa stal incident, ktorý mu bol osudný. Kumara Marewada pohrýzol pes, ktorý mal však besnotu. Aj napriek snahe lekárov sa infekcia u mladíka veľmi rýchlo rozšírila. Nakoniec bol závislý na prístrojoch, ktoré ho udržovali na žive.

Rodičia sa rozhodli, že nechcú už seba ani svojho syna trápiť a muselo dôjsť k odpojeniu od prístrojov. Pohreb sa konal o pár dní a začiatok prebiehal klasicky pričom len pár minút predtým ako mali muža pochovať, sa prebral! Otvoril oči, rýchlo dýchal a vrátilo sa mu vedomie.

 funeral coffin im back i'm back raise from the dead GIF

Rodičia a blízka rodina bola absolútne v šoku a nechceli veriť vlastným očiam. V týchto chvíľach sa Kumar nachádza v nemocnici a je pod prísnym dohľadom lekárov, ktorí si myslia, že sa nakoniec úplne zotaví. No sú bezradní, pretože si nevedia medicínsky vysvetliť čo sa stalo.

Zdroj/Foto: youtube, facebook, wreg.com