Istý muž z Taiwanu mal neuveriteľný plán, ako získať čo najviac voľna od svojej banky, v ktorej pracuje. Za jeden mesiac sa stihol štyrikrát oženiť a trikrát rozviesť, našťastie však s rovnakou ženou. Jeho plánom bolo získať od svojej banky platenú dovolenku!

Muž prišiel na túto neskutočnú myšlienku, ktorú nasledoval, pričom sa štyrikrát oženil s tou istou ženou. Išlo mu o to, aby od zamestnávateľa dostal nárok na zaplatenú dovolenku, pretože v hlavnom meste Taiwanu platí, že pri svadbe vám dá zamestnávateľ osem dní plateného voľna. Štvornásobný ženích to chcel využiť vo svoj prospech, a tak mu vyšlo až 32 dní plateného voľna.

Samozrejme, zamestnávateľovi sa to nezdalo a začal to riešiť. Po druhej žiadosti o extra dovolenku to mužovi zamietol. Muž sa rozhodol obrátiť sa na úrady a banku obvinil z porušenia zákona a obmedzenia jeho práva na dovolenku. Úrady mu vyhoveli a banka dostala pokutu okolo 590 eur.

Mužov plán bol naozaj neuveriteľný a úrady boli v tomto prípade na jeho strane. Banka sa odvolala s tým, že zámerom muža bolo získať od banky čo najviac voľna. Rozhodnutie úradov bolo na mužovej strane preto, lebo to čo spravil nebolo nezákonné a na dovolenku mal nárok.

Zdroj: timesnownews.com | Foto: pixabay.com