Noah je 50-ročný muž, ktorý pracoval pre tajné organizácie, ktoré mali údajne pracovať na cestovaní v čase! Ževraj výmysel? Noah tvrdí, že cestovanie v čase je možné už od roku 2003, avšak všetko je prísne utajované!

 

Noah po všetkých svojich cestovateľských kúskoch trpí depresiou a anorexiou. Má síce 50, ale vďaka tajným liekom vraj vyzerá oveľa mladšie. Vzhľadom na svoje problémy sa rozhodol varovať a zároveň informovať širokú verejnosť o tajných praktikách americkej vlády. Preto poslal video portálu paranormal activity, aby ho zverejnili.

On sám totiž verí tomu, že cestoval v čase a pomocou nasledujúceho videá nám chce povedať “dôležité” informácie. Cestovanie v čase má byť podľa neho odhalené v roku 2028! Aby svoje tvrdenia dokázal, tak tvrdí, že v roku 2020 bude prezidentom USA opäť Donald Trump. V budúcnosti budú elektrické autá omnoho lepšie, mnoho ľudí bude tráviť svoj čas vo virtuálnej realite, odporúča investovať peniaze do udržateľných zdrojov a varuje nás pred nebezpečnou umelou inteligenciou!

Nuž či je Noah skutočne cestovateľom budeme vedieť povedať až o 3 roky, ak opäť zvolia Donalda Trumpa za prezidenta! 😀

Zdroj/Foto: youtube, pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.