Tak toto je rozhodne pravý Tarzan, ktorý sa pevnej pôdy nedotkol od roku 2014. Posledné tri roky totiž strávil na kokosovej palme a odmietal zísť dole. Zasiahnuť musela tvrdá sila a muž sa stal slávnym z večera do rána v celých Filipínach. Turisti aj domáci si ho pravidelne chodili pozerať ako opicu v zoo!

 

Gilbert Sanchez si zažil v posledných rokoch náročné obdobie, ktoré ho donútilo vyliezť na strom a bol odhodlaný ostať na ňom do konca svojho života. Nešťastnou náhodou bol totiž postrelený a od toho momentu trpel predstavou, že niekto sa usiluje o jeho život.

Jedného rána jednoducho opustil svoj domov, vyliezol na strom a žil si svoj osamelý život. Nepomohli ani prosby ani vyhrážky. Odolal počasiu aj otravnému hmyzu. Mama mu denne nosila jedlo, vodu a cigarety, keďže chcela svojho syna udržať pri živote.

Situácie sa nakoniec chopili úrady a uskutočnili záchrannú akciu. Gilberta dostali na zem a okamžite ho hospitalizovali. Mal poškodenú chrbticu a diagnostikovali mu psychózu s bludmi a halucináciami. Podrobuje sa liečbe a doktori si myslia, že je možné, že sa vráti do normálneho života.

Zdroj/Foto: youtube