Každé mladé dievča, na otázku čím chce v budúcnosti byť, odpovie najčastejšími slovami, ako princezná, speváčka alebo herečka. Avšak mladá slečna Jodie Leigh Foxová z Brentwoodu v tom mala jasno na sto percent. Jej vysnívanou prácou bolo stať sa vodičkou autobusu!

Jodie najprv pracovala ako opatrovateľka, ale rozhodla si splniť svoj sen. Reklama na vozidle MHD jej zmenila život. Keď mala 21 rokov, stala sa z nej vodička autobusu tak, ako si vždy priala. Tvrdí, že túto prácu chce vykonávať až do svojho dôchodku.

Háčik je však v tom, že nejeden cestujúci na ňu s čudným pohľadom zazerá. Muži si myslia, že je až priveľmi krásna a svoj vzhľad by mohla využiť inde. Momentálne má 24 rokov a svoju prácu neľutuje, len sa trochu sťažuje na komentáre od rôznych ľudí.

“Keď nastúpi do autobusu muž, vždy zareaguje rovnako. Hovoria mi, že som príliš pekná, alebo že nikdy nevideli niekoho tak krásneho za volantom autobusu,” priznala Jodie. “Nie sú tu žiadne ženy v mojom veku. Spriatelila som sa s pár ľuďmi, no väčšinou len dostanem služobnú kartu a odchádzam na smenu,” dodala kráska s tým, že by prijala kamarátku v jej veku.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/jodieleightthebusdriver_