Myslíte si, že vaše IQ má hodnotu viac ako 120 bodov? V tom prípade by ste mali bez akýchkoľvek problémov zvládnuť náš bleskový test. Pohodlne sa usaďte a poďte na to, ale pozor, nie aby ste boli sklamaní!

 

Úloha bude sa bude ako vždy na prový pohľad zdať jednoduchá. Jediné čo musíte urobiť je spočítať všetky trojuholníky, ktoré vidíte na obrázku. Pravdepodobne sa netrafíte, ale aspoň to vyskúšajte. Výsledok si budete môcť skontrolovať na konci článku.

Test IQ – spočítajte všetky trojuholníky:

.

.

.

Riešenie:

Správne riešenie tejto úlohy znie 24. Ak ste sa dopracovali k tomuto číslu váš inteligenčný kvocient s najväčšou pravdepodobnosťou prevyšuje číslo 12O! Tieto hodnoty sú vysoko nadpriemerné a ľudia podobného intelektu činia len necelých 6% celkovej populácie.

Zdroj/Foto: 9gag.com, wikipedia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!