Testov osobnosti sme vám priniesli už niekoľko, no tento je iný a najjednoduchší. Nemusíte si nijak potrápiť svoje mozgové závity. Zaujíma nás len to, akým písmenom začína vaše meno. To totiž hovorí o vašej osobnosti viac, než by ste povedali!

 

Akým písmenom sa začína vaše meno?

A – Nie ste romantický, ale praktický. Vždy dosiahnete všetko to, čo si zaumienite. Nie ste trpezlivý, ale ste atraktívny, zdvorilý a otvorený. Vždy potrebujete cítiť podporu svojho partnera. Nezvyknete vytvárať problémy, no ste sebecký.

B – Máte romantickú osobnosť. So svojím partnerom si radi vymieňate darčeky, ktoré sú dôkazom skutočnej lásky. Viete ako milovať, konať a hovoriť. Ste veľmi trpezlivý a vždy dosiahnete svoje ciele. Dokážete dobre ovládať svoje emócie a máte radi dobrodružstvo.

C – Ste veľmi spoločenský a citlivý. Potrebujete, aby vás váš partner nielen miloval, ale aj obdivoval. Ste trpezlivý a vždy dosiahnete to, čo chcete vďaka tomu, že dobre ovládate svoje pocity.

D – Reagujete veľmi rýchlo, staráte sa o druhých a riešite ich problémy. Ste milý, náladový, úprimný a záleží vám na vašom vzťahu. Niekedy sa však vaša láska zmení na žiarlivosť a potrebu všetko vlastniť. Ak sa do niekoho zamilujete, len ťažko sa tejto osoby dokážete vzdať.

E –  Vzťah tvoríte so svojím priateľom alebo kolegom a vyžadujete od neho, aby bol dobrým poslucháčom. Ste však veľmi verný. Akcie a rôzne výzvy sú pre vás veľmi dôležité. Pred spánkom si radi zvyknete čítať knihu.

F – Ste citlivý, veľkorysý a romantický. Viete, ako si vybrať svojho budúceho partnera a ak niekomu vyznáte lásku, myslíte to naozaj vážne. Ste dobrý človek, ale ak vás niekto zraní, nemáte problém sa pomstiť.

G – Je veľmi ťažké urobiť vám radosť. Od každého a aj od seba vyžadujete dokonalosť. Ste citlivý, veľmi aktívny a nikdy nepociťujete únavu. Povinnosti sú pre vás prioritou, preto je náročné byť vám nablízku.

H – Potrebujete spoločnosť, ktorá do vášho života prinesie šťastie, radosť a čokoľvek, čo hľadáte. Vo vzťahoch ste veľmi opatrný. Ste veľmi trpezlivý a ambiciózny a vydrží vám to až dovtedy, kým nedosiahnete to, čo chcete. Ostatní sa na vás spoliehajú vďaka vašim vedomostiam.

I – Potrebujete milovať a byť milovaný. Od svojho partnera očakávate a potrebujete ocenenie. Ste veľmi emotívny, no taktiež sa radi vzdelávate. Hľadáte partnera, ktorý vás dokáže emocionálne aj finančne uspokojiť. Veľmi rýchlo sa začnete nudiť, preto potrebujete zmenu. Vo svojom živote ste veľmi materialistický.

J – Nikto vás nemôže zastaviť pred tým, aby ste boli milým k ostatným ľuďom. Do finančných výziev sa vrháte bez rozmyslenia. Na druhej strane ste však plný romantiky. Ste výborným človekom, no chýba vám viera v lásku.

Pokračovanie nájdete na druhej strane.