Populárnu reláciu pre ženy, ktorú vysiela RTVS, poctil návštevou drsný a kontroverzný rapper Rytmus. Spojenie, ktoré na prvé počutie nedáva žiaden zmysel, sa ukázalo ako celkom funkčné! Viac ako Rytmus však prekvapila Iveta Malachovská, keď povedala…

 

Rytmusov slovník obsahuje kvantum vulgárnyh výrazov, ktoré by verejnoprávna televízia nezniesla, čiže jeho pozvanie do Dámskeho klubu bolo poriadným riskom. Patrik sa však udržal na uzde a všetkým ukázal svoju kultivovanú stránku. S dámami zdvorilo konverzoval na viacero tém. Jednou z nich bol jeho hip-hopový festival, ku ktorému sa Malachovská vyjadrila takto:

„Aj mňa musíš presvedčiť, ako pani v rokoch, v najlepších rokoch, pozor, aby aj pani prišla na hiphopový festival.” Za normálnych okolností by sme od rappera čakali nejakú štipľavú poznámku, no Patrik si zachoval svoj obraz gentlemana a milo odvetil: „Je to príjemný festival, kde si každý človek, ktorý má rád hip hop, nájde úplne všetko.”

rytmus v dámskom klube rytmus v dámskom klube

Pokračoval o svojej kapele Kontrafakt, s ktorou sa na festivale chystá vystupovať. Očakával, že ich hudba je natoľko undergroundová, že ju bude musieť divákom, a hlavne moderátorke Dámskeho klubu, priblížiť. Na jeho veľke prekvapenie sa z úst Ivety Malachovskej ozvalo: „To ja viem, ktorá je kapela. To ja náhodou aj tvoje pesničky poznám.” Ejha, Ivetka, ty sa nezdáš! No čo, Patrik, vieme jej dať dáme nejaké VIP lístky do backstagu? 😉

Malachovská sa neskôr na Instagrame vyjadrila k stretnutiu takto: “Mile stretnutie som mala dnes v Damskom klube s Rytmusom, bol velmi mily, charizmaticky ako vzdy.., 😜👍”

Zdroj: Pluska, Instagram | Foto: Instagram