Desiata séria Farmy je iná než predchádzajúce. Nielen že sa zmenila moderátorka, ale zmena nastala aj v pravidlách. Zo začiatku sa ľudia delili na bohatých a chudobných, no s príchodom banditov sa všetci spojili. Veľa ľudí však má pocit, že súťažiaci si robia čo chcú a vôbec nerešpektujú pravidlá!

 

V posledných dňoch je najväčším tŕňom v oku nielen farmárov, ale aj divákov model Michal Gajdošech. Vyzerá to tak, že reality šou mu nepriniesla len zviditeľnenie sa, ale aj možnú lásku. Blízko má totiž k novej farmárke Lívii Chvostíkovej, s ktorou nezdieľa len svoje myšlienky, bozky a objatia, ale aj jedno lôžko.

A práve tu dochádza k hrubému porušeniu pravidiel, čo neušlo ani pozornému oku viacerých divákov. Po zmene pravidiel, kedy všetci musia spať spolu v kuchyni, je dovolené len farmárovi týždňa spať na matraci. Farmárkou týždňa počas uplynulého týždňa bola práve blonďatá banditka, ktorá ku sebe ale prichýlila aj svojho priateľa Michala.

Ľudia sa v komentároch búria a požadujú pre sympatického mladíka trest. „Podľa pravidiel by mal na matraci spať len farmár týždňa, prečo tam aj henten chrápe a nikto ho nepotrestá?“ rozhorčuje sa nespokojná diváčka. Do diskusie sa zapojili aj kompetentní, ktorí prezradili, že právomoc udeľovať tresty má len farmár týždňa. A je teda viac než isté, že Lívia by Michala nepotrestala. Myslíte si, že je to spravodlivé?

Foto:

Podľa divákov by si Michal zaslúžil trest

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Farma