Na to, že v bežnom živote skutočne pracujú so zvieratami len ľudia, čo s nimi už majú patričné skúsenosti, existuje dobrý dôvod. Farma ako reality šou má však s realitou len málo spoločného. Keďže väčšina z účastníkov sa s hydinou, dobytkom a ošípanými ešte len učí robiť, často z ich počínania vznikajú zábavné situácie. Alebo aj poriadne nebezpečné, ako tomu naposledy bolo v Ankinom prípade.

Meno kravičky Maliny sa spája s reality šou Farma už dlhý čas. Prežila si svoje s účastníkmi prechádzajúcich sérií aj štábom, a hoci je tak na nových ľudí dobre zvyknutá, stále je to svojská osobnosť s maniermi skutočnej hviezdy. Neradno ju preto nahnevať.

To sa, zdá sa, naposledy podarilo slúžke týždňa Anke Fiačanovej, ktorá následne mala na vlastnej koži okúsiť silu v jej hlave a rohoch. Tie môžu byť pre človeka v určitých situáciách smrteľne nebezpečné. Anka teda mala obrovské šťastie, keď z potýčky s Malinou vyviazla len s opuchnutou nohou.

“Bola som v riadnom šoku. Aj som sa smiala, ak mi bolo do plaču, lebo ma strašne bolela noha,” zaspomínala si na kritický moment tmavovlasá farmárka. Adam, ktorý tam bol s ňou a len pár sekúnd pred incidentom poznamenal, že kravy by im nikdy neublížili, si taktiež dobre uvedomoval, čo sa mohlo stať: “Na prvý pohľad zábavná situácia, ale potom tá noha nevyzerala vôbec zábavne…”

Celá potýčka Anky s kravou je zachytená na videu, ktoré si môžete pozrieť pod článkom.

Zdroj/Foto: TV Markíza