Už zostávajú len posledné štyri dni do finále, ale kto sa v ňom objaví? Spolu so starými farmármi prišli aj nové taktiky a intrigy. Po tom, čo vypadli dôsledne sledovali, čo sa na “Farme” deje a ostali zarazení. Ex farmári rozhodnú o tom, kto sa stretne vo finále!

 

Včerajšie zvítanie bolo také, aké bolo. Poslední farmári hneď vedeli, že starí prišli rozhodnúť o ich osude. Najprv sa pilo a neskôr sa taktizovalo. Valná väčšina sa postavila proti Aničke, pri stole pravdy padli slová ako najfalešnejší človek a finančná dohoda o tom, kto jej dá hlas.

Šimon si tiež vypočul dosť veľkú kritiku pri stole, podľa Stana taktizoval. Vraj vždy hovorieval akú má Stano silu a v duely ho dal ako malinu. Kvetinár si nedal a povedal mu svoje. Vraj si on vyberal disciplíny, takže bol na koni. Jednoducho zlomil jeho ego a už je z neho taktikár, ktorý na “Farme” nič nerobí.

Dokonca aj Janka sa dočkala tvrdých slov od Lenky, s ktorou sa od začiatku hry nemuseli. Nebolo to tajomstvo, no hneď čo vypadla mala Jana údajne povedať na jej adresu, že ju tresla palicou radšej ako zvieratá a že ju neznáša. Pri stole pravdy to Jana nepoprela a stála si za svojím, že sa nemá za čo hanbiť!

Ako to nakoniec celé dopadne? Ex farmári, ktorí boli v hre len krátko sa nedali ovplyvniť taktikármi a zvolili Šimona a Aničku, ale ešte nie je koniec. Stano, Lenka, Maťo aj Dáša majú v pláne dopriať výhru radšej nováčikovi, ako starým protihráčom, s ktorými začínali.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*